Kategorie

Home / Jak dokonać zakupu

Jak dokonać zakupu

  • Mogą Państwo zapoznać się z naszymi maszynami i urządzeniami wchodząc w odpowiednią podstronę bądź klikając ikone na stronie głównej do wyboru posiadamy( Używane i Nowe Maszyny).
  • Będąc na wybranej stronie proszę się zapoznać z ogłoszeniami klikając w odpowiednie z nich którym Państwo są zainteresowani, porównując ogłoszenia.
  • Po lewej stronie mają Państwo okno „Wyszukaj”, można wpisać wyszukiwaną frazę np. producenta (wacker, bomag, ammann, weber, itp.) nazwę maszyny, model, wówczas pojawią się wybrane maszyny.
  • Jeżeli wyszukali Państwo maszynę, którą chcą zakupić prosimy o telefon do naszej firmy w godzinach pracy, celem potwierdzenia dostępności i ustalenia terminu wizyty, jak również rozmowy z doradcą który chętnie udzieli szczegółów na temat danej maszyny.
  • W przypadku gdy wybrana maszyna jest nie aktualna, prosimy o wyrozumiałość dysponujemy odpowiednio dużym asortymentem że nasi doradcy z pewnością dobiorą Państwu maszyną o takich samych parametrach.
WAŻNE

Mając na uwadze Państwa satysfakcję prosimy pamiętać przed przyjazdem o ustaleniu terminu wizyty telefonicznie, żeby zarezerwować Państwu dogodny termin i potrzebną ilość czasu na zakup maszyny.

X
X