MOŻLIWOŚĆ FINANSOWANIA - Zapytaj! LEASING-RATY

Kategorie

Home / Informacje dla klienta

Informacje dla klienta

Nasza firma zajmuje się sprzedażą nowych i używanych maszyn budowlanych. Jesteśmy obecni na rynku dostawców maszyn od wielu lat.
Co nas wyróżnia spośród konkurencji?

  • Sprzedawane przez nas używane maszyny budowlane i urządzenia są sprowadzane głównie z Niemiec, od sprawdzonych sprzedawców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Gwarantuje to wysoką jakość sprzętu budowlanego.
  • Sprzedawane maszyny nie były eksploatowane w Polsce, co jest atutem.
  • Maszyny sprzedawane są po wstępnym przeglądzie (sprawdzane ogólne działanie maszyny oraz jej zespołów), sprawne i gotowe do użytkowania. (należy wymienić elementy, płyny, oleje podlegające wymianie okresowej).

Mamy możliwość sprowadzenia szerokiej gamy maszyn, narzędzi, urządzeń budowlanych i drogowych pod indywidualne zamówienie klienta.

W kategorii nowych maszyn budowlanych, jako jedni z nielicznych, możemy poszczycić się mianem oficjalnego dealera maszyn takich marek jak: Ammann, Altrad Belle, Wacker Neuson czy Weber. Daje to Państwu możliwość wyboru zarówno sprzętu używanego, jak i nowego w jednej lokalizacji.

W ciągłej sprzedaży posiadamy takie grupy maszyn jak:
Zagęszczarki gruntu jednokierunkowe i rewersyjne, stopy wibracyjne (skoczki, ubijaki), minikoparki, miniładowarki, walce drogowe, agregaty prądotwórcze, kompresory, przecinarki do asfaltu i betonu, młoty wyburzeniowe, buławy do betonu, nagrzewnice i osuszacze, elektronarzędzia i wiele innych…

STAWIAMY NA WYSOKĄ JAKOŚĆ

 

X
X