MOŻLIWOŚĆ FINANSOWANIA - Zapytaj! LEASING-RATY

Kategorie

Home / Rodzaje maszyn

Rodzaje maszyn

Zagęszczarki gruntu

Płyty wibracyjne od 50 kg do 700 kg służą do zagęszczania podłoża pod wszelkiego rodzaju budowy m.in.: place, parkingi, itp. Przykładowym zastosowaniem jest układanie kostki brukowej, “dobijanie” oraz wszelkiego rodzaju prace ziemne, gdzie występuje potrzeba zagęszczenia podłoża przed tzw. siadaniem.

Stopy wibracyjne

Popularne “skoczki” służą do wszelkich prac wodno-kanalizacyjnych, brukarskich, gdzie zawsze wymagane jest zagęszczenie gruntu po wykonanych pracach remontowych.

Walce wibracyjne

Gładkie i okołkowane, służą do zagęszczania trudnych terenów takich jak podmokłe czy gliniaste grunty. Świetnie nadają się do zagęszczania np. pochyłych terenów, skarp i usypisk. Walce gładkie służą do ubijania mas asfaltowych, budowy dróg, wszelkiego rodzaju dojazdów itp.

Minikoparki do 3 ton

Idealnie pasują do budowy kanalizacji, ciągów wodnych czy fundamentów, gdzie nie mogą pracować większe koparki. Szybkość i precyzja są głównym atutem tych maszyn.

Miniładowarki do 3 ton

Uniwersalna maszyna, która jest nieocenioną na różnego typu budowach. Miniładowarka to niezwykle funkcjonalne urządzenie, głównie za sprawą bogatego wyposażenia i osprzętu. Może znaleźć swoje zastosowanie w wielu miejscach na placu budowy.

Listwy wibracyjne, buławy

Służą do zagęszczania betonu, wylewek, powierzchni cementowych. Zapobiegają napowietrzaniu masy przez co trwałość i jakość wykonywanych prac jest na najwyższym poziomie.

Kompresory śrubowe, sprężarki

Maszyny, które za zadanie  mają sprężanie powietrza. Dostępne są na rynku różne rodzaje kompresorów o odmiennych parametrach i działaniu. Miejsca w jakich stosuje się sprężarki śrubowe to m.in.: zakłady przemysłowe, fabryki, hale produkcje czy większe warsztaty.

 

Agregaty prądotwórcze

To urządzenia, które stanowią niezależne, samodzielne źródło prądu. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest zasilanie awaryjne w przypadku braku zasilania, awarii energetyki. Cieszą się popularnością zarówno u firm budowlanych, jak i u prywatnych użytkowników.

Piły ręczne, przecinarki jezdne

Zarówno ręczne piły, jak  i przecinarki jezdne służą do przecinania betonu, asfaltu, kamienia. W zależności od rodzaju mają bardzo szerokie zastosowanie podczas prac budowlanych.

Stoły do cięcia

Piły stołowe do cięcia kamienia, cegły to urządzenia o  tarczach od 300 mm do 900 mm. Znajdują zastosowanie na wielu budowach.

Młoty wyburzeniowe

Służą do wszelkich prac remontowo – budowlanych: wyburzeń ścianek, przekłuć, wybijania otworów przeznaczonych na okna czy drzwi. Istnieje kilka rodzajów młotów m.i.: elektryczne, spalinowe, hydrauliczne, pneumatyczne.

X
X